سایت رسمی دکتر سید علی حسینی

ملت عزیز ایران و مردم شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه

بسمه تعالی

پیام تبریک

 

ملت عزیز ایران و مردم شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه

درود خدا بر شما باد ، شمایی که با همت بلند بار دیگر به نظام مردم سالاری دینی اعتماد کردید و حضور با صلابت و پرشکوه خود را در انتخابات ریاست جمهوری به رخ جهانیان کشیدید . درود بر شما ایرانیان باغیرت چه آن ایرانی سالخورده که علیرغم بیماری در روستاهای دور افتاده خود را به صندوق رای رساند و چه آن هم وطن مقیم کانادا که به خاطر عدم وجود صندوق رای صرفاً برای رای دادن رنج سفر را به کشور آمریکا فراهم کرد تا بلکه بتواند در سرنوشت خود و کشورش مفید باشد . درود بر شما که بار دیگر به دولت تدبیر و امید اعتماد کردید دولتی که مهربانی و رحمت را به جنگ و خشونت ، ارتباطات بین المللی را به انزوا ، رشد و توسعه را به شعارهای پوپولیستی و یارانه بگیری و خرد و عقلانیت و اعتدال را به جهل و عوام فریبی و تندگرایی ترجیح می دهد .

بحق انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نقطه عطفی شد در تاریخ 38 ساله انقلاب اسلامی و مردم ایران نشان طلای شعور سیاسی و مشارکت مدنی خود را در چهار سال پایانی سده چهاردهم تاریخ اسلام کسب کردند .

به نوبه خودم این پیروزی را به شما ملت عزیز ، رهبر معظم انقلاب و جناب آقای دکتر روحانی تبریک می گویم .

جا دارد به منتخبین مردم فرهنگ مدار نیشابور که ترکیبی از پیشکسوتان خوش سابقه و جوانان توانمند و پرنشاط را تشکیل داده اند تبریک عرض نموده و از مردم فهیم نیشابور بخاطر این انتخاب تشکر کنم . امید داریم که در سایه لطف بیکران الهی جامعه ای آزاد ، آباد و اخلاق مدار داشته باشیم .

                                                              سیدعلی حسینی

                                نماینده دوره هشتم مردم شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه

                                                         در مجلس شورای اسلامی

                                                                    30/02/1396

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

کلیه حقوق برای سایت دکتر سید علی حسین محفوظ می باشد © 1394

بالا نسخه رومیزی